mozkoherna

Vyzkoušejte neurotechnologie, mozkohračky a aktivity, které rozproudí váš mozek. 

 

Novinka podzim 2017!

SunBall

Interaktivní hry ovládá hráč pomocí speciálních nafouknutých míčků. Hráč musí vyvíjet tlak na míček a ten je pak promítán do interaktivních her. Citlivost senzorů na tlak je možné měnit a tím ovládat obtížnost. Na výběr máme z osmi her. Sunball kombinuje fyzické a mentální cvičení.


Mindflex.

Ovládněte pohyb silou své mysli. Střídavé soustředění a uvolňování mysli ovládá míček, který stoupá a klesá. Nejrůznější překážky na hrací konzoli dávají tréninku jiný rozměr. Výběr z několika módů je výzva k otestování vašich schopností. Mindflex může hrát jeden nebo dva hráči.

 

 

Mozkostřelba.

Zamiřte svou koncentraci na terč a vystřelte. EEG čelenka snímá mozkové vlny, ty jsou převedeny do formy hry pro trénink koncentrace. Nastavením obtížnosti můžete zlepšovat svůj výkon. Software zaznamenává počet bodů a měří čas.

 

 

Mozková ouška Necomimi.

Kočičí uši na čelence detekují mozkové vlny, pokud vás něco zaujme a budete se soustředit, ouška se vztyčí, pokud budete v relaxovaném stavu, ouška se sklopí. Mozková ouška dodají vaší akci zaručeně šťávu a spoustu legrace.

 

 

Brain Jogging.

Komplexní software na trénink mozku zaměřený na rozvoj těchto oblastí: koncentrace, paměť, verbální vyjadřování, logika, prostorová představivost.  Využití pro individuální trénink nebo týmovou hru.

 

 

Rubik´s futuro cube.

Digitální kostka, která reaguje na změnu polohy a poklepání. Ideální pro trénink jemné motoriky, přesnosti, koncentrace. Dokonale zabaví vaší hlavu a odvede vás od běžných starostí života.

 

 

Perplexus.

Speciální 3D bludiště ve tvaru koule. Máme několik druhů.

 

 

Headsety pro snímání mozkových vln.

Nejmodernější headsety, které umožňují snímat mozkové vlny, dávají zpětnou vazbu o aktuálním stavu mysli.

 


 


Aplikace pro trénink mozku

EEG hry pro zlepšení koncentrace, nácvik meditace a zvládání stresu.     

 

 


Chytré hry a hlavolamy.

Desítky nejrůznějších mozkohraček z celého světa čekají na vás. Zábavná forma tréninku koncentrace, prostorové představivosti, kreativity, motoriky, paměti.

 


PukecNemysli a vystřel!

Ukažte svůj postřeh a rychlost. Katapultujte všechny puky skrz branku na soupeřovu stranu dříve, než je on nasází k vám. Střílejte pokud možno rychleji a přesněji než soupeř! Hra je chytlavá a nabírá až nečekaný spád.

 

 

 

Auta s umělou inteligencí.

Zábavná inteligentní auta ovládaná pomocí mobilních zařízení s iOS nebo Android systémem. Dvě auta pro dva hráče, robotické bitvy nebo závody. Když si chcete užít sami, druhé autíčko se  stane vaším soupeřem ovládaným umělou inteligencí.  Pokud je vaše auto zasaženo, vozidlo se začne chovat tak, jako by poškození bylo reálné. Technologie Beacon Sense pomocí Bluetooth předává informace o bitvách do mobilního telefonu či tabletu. K tomu je každé autíčko je vybaveno systémem GPS, který mu tak umožnuje vnímat své okolí a orientovat se. 

 

 

Mozkoherna v Třebíči

Moc rádi vás provedeme úžasným světem neurotechnologií a mozkohraček. Než k nám vyrazíte, zavolejte nebo napište. Domluvíme si termín, který vám bude vyhovovat.  

VSTUPNÉ
45 minut 590 Kč
60 minut 690 Kč
90 minut  890 Kč
   

 

*Maximální počet osob na jednu vstupenku je 6. Víkend/svátek + 100 Kč k celkové ceně vstupenky.  

 

Přijedeme za vámi!

Jste-li zdaleka, přijedeme za vámi. Do školy. Do firmy. Na teambuilding. Na konferenci. Na ples. Na večírek. Na oslavu narozenin. Připravíme pro vás zábavný i vzdělávací program s využitím neurotechnologií a mozkohraček. 

 

objednat / darovat