Tipy na Vánoce


TIPY NA DÁRKY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ!


Tak jako každý rok, i letos si u nás můžete pořídit mozkohračky. Protože se nás často ptáte, jaké mozkohračky jsou vhodné pro malé děti, starší, na silvestrovskou zábavu nebo pro dědečka, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dárky rozdělit mezi celou rodinu. Nechte si poradit, protože ze zkušeností víme, že například Noemovu archu si oblíbí i váš dědeček, přesto, že je na ní napsáno pro děti od 5 let. 

 

Děti od 1–3 let

Příběhy, které si můžete s vašimi dětmi, nebo vnoučaty vyprávět. Magnetická stěna a magnetické figurky,  vám pomáhají vytvořit příběhy z farmy nebo ulice. Neodolatelný je Králíček KUK, kterého musíte správně schovat do kostky podle předlohy na jednoduchých kartičkách. Den a noc je oblíbená mozkohračka na rozvoj prostorového vnímání a barev, děti podle předlohy skládají skládají různé panáčky, a to jak ve dne, tak ve tmě. Brain box jsou kartičky, kde se děti učí zábavnou formou poznávat barvy nebo třeba zvířata. Naučné skládačky rozvíjejí dětem základní schopnosti a dovednosti - spojíte správně poloviny obrázků, které patří k sobě?

 

Králík KUK 

 

 

Děti od 3-7 let

Děti mají rády objevovací sady Kvído, chytrá pexesa s angličtinou i vějíře s hádankami. 
Nejoblíbenější hry, které musíte určitě mít doma, jsou Noemova archa a Barvínek. Užijete si je nejen o Vánocích, ale také při dovolené nebo čekání ve frontě.
Pokud si maminky potřebujete v klidu odpočinout, doporučujeme hry, které zvládnou děti samy.
Tři prasátka, Červená karkulka, Tučňáci na ledu, Zámecké schody. Pokud máte sourozence, doporučuje hry na procvičení paměti Tvary barvy paměť, Pexeso pro uši, Navlékej a nečekej.

 

                 

 

 

Pro mladé slečny a kluky 7–12 let

Stále sedí u počítače a deskové hry pro něj nejsou zábava? Tak se mohou předvést, co se na YouTube, Facebooku a Instagramu naučili. Hra Play!, kde získáváte followery, je skvělá aktivita pro děti a rodiče, kteří mají rádi digitální svět. 

Letiště, Dinosauři, Chytré autíčko, Vikingové, Parkoviště jsou mozkohračky, u kterých si roztočí mozkové závity a ještě je to bude bavit. 

 

                        

 Nejen pro dospělé!

Setkání při silvestrovské oslavě, na slavnostním obědě na Štěpána, nebo jenom rodinná pohoda – hra Telepatie pobaví opravdu celou rodinu. Barevný kód, Kvadrilion, Antivirus, Hádej kdo jsem – hry pro všechny, kteří se u vás sejdou. Při večerním posezení u skvělého vína, kdy už děti pošlete spát, můžete vytáhnout hru Ženy vs muži.
A nejen pro pány máme stolní hru PUKEC a dovednostní Kendamu.

 

             

 

 

           

 

Rádi vám s výběrem poradíme a doporučíme, která mozkohračka pod vánočním stromečkem vyvolá vlnu radosti. 

Mozkohračky si můžete obejdnat na e-mailu vostalova@efcomm.cz nebo si je můžete vybrat osobně v Mozkoherně v Třebíči  při vánoční provozní době.

Od 1. prosince 2020 zveřejníme vánoční otevírací dobu na našem webu, Facebooku a Instagramu.