Aktuality.

Léto s gustem v Jihlavě

V pátek 6. srpna se objeví Eva Fruhwirtová na pódiu v Jihlavě na Masarykově náměstí. Bude si s vámi povídat o trénování mozku.

Jaderníci si potrénovali mozek

Vysokoškoláci, budoucí pracovníci jaderných elektráren, si na závěr Letní univerzity vyzkoušeli neurotechnologie otestovali své soustředění. 

Mozkoherna pro letní tábory

Nevídané! Děti si chtějí trénovat mozek i o prázdninách. Rádi jim to umožníme. 

O prázdninách do Mozkoherny? Objednejte se, prosím

O super zážitkový program v Mozkoherně pro rodiče, děti i prarodiče je letos obrovský zájem. Objednejte si program dopředu.

Dvanáct pokladů Třebíčska – sběratelská hra

Se začátkem prázdnin se mohou návštěvníci Třebíčska zapojit do sběratelské hry připravené místní destinační kanceláří. Hra je součástí produktu cestovního ruchu Dvanáct pokladů Třebíčska, který představuje dvanáct méně známých atraktivit na jihozápadní Moravě. Sběratelská hra probíhá od 1. července do 31. srpna letošního roku. „Razítka získají návštěvníci na zapojených místech nebo ve vybraných informačních centrech na Třebíčsku“, přibližuje Aneta Šalomounová z destinační kanceláře. Hrací karta je součástí nově vydané brožury Dvanáct pokladů Třebíčska.

Zájemci ji najdou na informačních centrech na Třebíčsku. Karta s razítky se odevzdává na TIC Bazilika v Třebíči. „Lidé, kteří nasbírají všech dvanáct razítek budou odměněni volným vstupem na komentovanou prohlídku baziliky sv. Prokopa a tři výherce jistě potěší zážitkový program v Mozkoherně v Třebíči, jediné posilovně pro mozek v Česku“, doplňuje Aneta Šalomounová.
Bližší informace o sběratelské hře najdou návštěvníci na webových stránkách destinace Třebíčsko.Konec školního roku s Mozkohernou

Pro žáky na druhém stupni základních škol v Náměšti nad Oslavou jsme připravili třídní teambuilding se zábavným tréninkem mozku. 

Program pro děti a rodiče v Jamolicích

V úterý 15. června se od 14 hod uskuteční program Bystrá hlavička ve školce v Jamolicích na školní zahradě.

Online webcast: Poznej svůj mozek

Liší se mužský a ženský mozek? Proč zapomínáme? Jak trénovat soustředění? Dá se změřit síla myšlenek?

O tréninku mozku si budeme povídat na Clubhouse

V pátek 26. února od 17 hodin si na Clubhouse bude povídat Lucie Pátková s trenérkou mozku Evou Fruhwirtovou.