Trénink mozku

Individuální tréninkový program na posílení kognitivních funkcí mozku. Přijedeme za vámi, nebo přijďte vy za námi. 

Trénink je vhodný pro všechny bez rozdílu věku. Posiluje paměť, zlepšuje koncentraci, rozvíjí kreativitu, odhaluje vlastní potenciál, vede k lepšímu zvládání krizových situací a udržuje mentální kondici. Kombinujeme osvědčené metody s moderními technologiemi, nastavíme vám míru a zaměření tréninku. 

 

Kde se konají mozkové tréninky? 

V mozkoherně v Třebíči, nebo v prostorách vaší firmy, školy či jiné organizace. Naše mozkoherna je mobilní, takže na tréninky vozíme mozkohračky i přístroje. 

 

Pro kolik lidí je trénink mozku určený?

Trénovat mozek můžete pod vedením trenéra/lektora individuálně, nebo v rámci skupiny. Záleží na domluvě a aktuálních potřebách. 

 

Jak vypadá trénink mozku? 

Nejprve zjistíme, ve které oblasti jste silnější a kde slabší. Podle toho nastavíme trénink tak, aby docházelo k postupnému zlepšování. Zaměřujeme se na komplexní trénink mozku. Aktivity jsou připraveny tak, abyste trénovali a zlepšovali se v těchto oblastech: paměť, koncentrace, prostorová představivost, verbální myšlení, logika, kreativita, ale také relaxace.

K tréninku používáme mozkohračky, Mindball, EEG přístroje, speciálně připravené pracovní listy a techniky z oblasti mentálního tréninku. Součástí programu jsou psychomotorické cviky, uvolňovací techniky a další metody posilující mozek a propojení hlavy a těla. Vše je vedeno zábavnou formou s důrazem na zlepšování výsledků. Dbáme na příjemné prostředí. 

 

Musí být trénink mozku pravidelný? 

Pravidelný trénink je samozřejmě lepší. Je to jako když chodíte do posilovny. Z první návštěvy zjistíte, jak vše funguje a na čem se dá pracovat. Rozsah tréninku a jeho pravidelnost je záležitostí individuální domluvy. Může být vašimi osobními trenéry mozku a můžeme být také inspirací. Ukážeme vám, jak můžete mozek trénovat v každodenním životě. Poradíme vám, pomůžeme, dáme tipy. Trénink mozku můžeme nastavit pravidelně, občasně nebo podle vašich potřeb. 

 

Můžeme si s kolegy, rodinou nebo přáteli přijít potrénovat mozek společně? 

Samozřejmě! Připravíme vám zábavný trénink mozku a vyzkoušíte si vše, co naše mozhoherna nabízí. Můžeme připravit soutěž a společně se pobavit. 

 

Jaký je pro firmu přínos tréninku svých zaměstnanců? 

Pracovní výkony jsou ovlivněny nejen fyzickou, ale také mentální kondicí zaměstnance. Posílením kognitivních schopností se zvyšuje produktivita práce, odolnost vůči stresu, zlepšuje se týmová práce.  Trénink mozku je prevencí syndromu vyhoření a také součástí seberozvoje zaměstnance.